Історія

Історія Прилуцької філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП»

Прилуцька філія Міжрегіональної Академії управління персоналом, розпочала свою діяльність у 1998 році як відділення МАУП, нагромадила певний позитивний досвід з організації, забезпечення, здійснення виховної та профорієнтаційної роботи.

Навчально-методична робота філії спрямована на: організацію навчально-методичного забезпечення підготовки фахівців, визначення єдиної системи планування. Організації та обліку навчального процесу, проведення поточного, проміжного і вихідного контролю знань, умінь та навичок студентів, їх кваліфікаційної атестації; формування перспективних планів підготовки навчально-методичних розробок відповідно до діючих програм.

На сьогодні блок навчальних та вибіркових дисциплін забезпечено на 100% робочими навчальними програмами.

Якість навчально-методичного забезпечення суттєво поліпшено за рахунок поповнення бібліотечного фонду новими підручниками та посібниками.

Навчальний процес у Прилуцькій філії Міжрегіональної Академії управління персоналом забезпечується штатними  педагогічними працівниками, а також силами провідних спеціалістів, керівників, підприємців, які залучаються до роботи на умовах внутрішнього сумісництва, мають відповідну освіту та досвід педагогічної діяльності.